EMRAT/ Kush janë dy biznesmenët që kthyen hotelet në 'fole' prostitucioni

Report Tv mëson se dy biznesmenët e arrestuar në kuadër të operacionit "Zhuri" për shfrytëzim prostitucioni janë Fatmir Hoxha dhe Bujar Gjuzi. Dy biznesmenët kishin kthyer dy hotelet "Alesio" dhe "Pishat" në "fole" prostitucioni, ku shfrytëzonin 5 vajza për prostitucion.


Lajmi kryesor:

'S'ka punë si më parë, ja mora njëzet mijë lekëshin Lulit'! Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit në Rrogozhinë! Në pranga 2 biznesmenët dhe 5 vajza! Kapet klienti/ PËRGJIMET


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapen klubet e natës, diskotekat dhe të lejohet muzika?×

Lajmi i fundit

John

'I dhanë 140 plumba', Berisha zbulon porosinë që i dha Azem Hajdarit para vrasjes: Ja dy mënyrat që të shpëtosh