Emrat/ Zbulohet kush ishin dy burrat e tjerë në banesë me Marsida Qatjan


Repor Tv ka mësuar se në banesë me Marsida Qatjan para se të ndodhte krimi kanë qenë edhe dy burra të tjerë së bashku me policin Bledar Toçi.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se në banesë kanë qenë komshiu dhe shoku i Marsida Qatja. Report Tv ka mundur të zbardh emrat e këtyr dy personave ata janë, Xhuljo Biturku, 27 vjeç, dhe Ermir Çela, 28 vjeç.  Xhuljo është fqinj i Marsidës ndërsa Ermiri shok i saj.


Lajmi kryesor:

Skenë lufte brenda apartamentit në Kavajë ! Ish-i dashuri vritet pasi e gjen 30-vjeçaren me 3 meshkuj


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deklarata e ambasadores Yuri Kim, a duhet ta pranojë Basha marrëveshjen për Reformën Zgjedhore?×

Lajmi i fundit

John

'Topi në fushën tonë, jo të Bashës'! Valteri në Report Tv: Listat e hapura i duan edhe 10 deputetë të PS! Në partinë e re ish-drejtuesit që largoi PD-ja