EMRI/ Gjendet një trup i pajetë pranë lumit Devoll në Gramsh (FOTO)

Trupi i transportuar nga forcat zjarrëfikëse

GRAMSH- Një trup I pajetë është gjendur ditën e sotme në afërsi të lumit Devoll në Gramsh. Burime për Report Tv, bëjnë me dije se viktima është Besnik Tabaku rreth 50 vjeç. Trupi i tij është gjetur në fshatin Cekrez të Gramshit. 50-vjeçari ishe larguar nga banesa e tij një ditë më parë por nuk ishte kthyer në mbrëmje.

Vdekja e tij dyshohet të ketë ardhur nga një arrest kardiak, ndërsa mësohet se Besnik Tabaku shkonte edhe për të peshkuar vazhdimisht. Në trupin e viktimës nuk ka patur asnjë shenjë dhune. Ndërkohë policia po heton për të zbardhur ngjarjen e plotë.

Foto nga vendi i ngjarjes dhe trupi i nxjerr nga forcat zjarrfikëse

E.L./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do i kërkoni presidentit Meta shpërndarjen e parlamentit?

Komento

Komente

  • KOMSHIA: 19/08/2019 13:10

    Ngushellime familjes.

    Përgjigju