Emri/ Kush është autori 34-vjeçar i masakrës në Mal të Zi! Vrau 10 persona dhe plagosi 6 të tjerë

Emri/ Kush është autori 34-vjeçar i masakrës në Mal të Zi! Vrau 10 persona dhe plagosi 6 të tjerë

Autori 34-vjeçar i masakrës në Mal të Zi, i cili vrau 10 persona dhe plagosi 6 të tjerë është identifikuar nga autoritet malazeze si Vuko Boriloviç.


Lajmi kryesor:

Tragjedi në Mal të Zi! 10 viktima nga sulmi me armë, mes tyre 2 fëmijë! Autori 34-vjeçar u ekzekutua nga një qytetar


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Cila është ndarja e duhur administrativo-territoriale për vendin?×

Lajmi i fundit

Supa fantastike që nxit rënien nga pesha

Supa fantastike që nxit rënien nga pesha