EMRI/ Kush është i riu që është vrarë në Bulqizë

Report Tv mëson se i riu i cili është vrarë në orët e para të mëngjesit të kësaj të premte është Elidon Basha.


Lajmi kryesor:

Klodian Kola vret nga pakujdesia shokun në Bulqizë, dolën për gjueti, arrestohet! Prindërit fshehën rrobat me gjak dhe çmontuan armën e gjahut


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të ketë shitblerje të votës edhe më 25 prill?×

Lajmi i fundit

John

Realizimi i mbrojtjes lumore dhe rruga e re e Kalasë së Beratit, Rama dhe Klosi inspektime: U evituan përmbytjet! S'keni durim, prurjet e reja i doni menjëherë