Emri/ Zbulohet personi për të cilin Përparimi u bë xheloz për Zhanetën, punonin bashkë

Emri/ Zbulohet personi për të cilin Përparimi u bë xheloz për Zhanetën, punonin bashkë

Zhaneta Metani dhe Përparim Ademi

1609760810_ZHANETAADEMI.jpg

Në dosjen e ngjarjes së rëndë të ndodhur në vigjilje të vitit 2021 në zonën e Astirit në Tiranë një tjetër detaj i përmendur është edhe personi për të cilin Përparimi dyshonte se kishte marrëdhënie me Zhanetën dhe ishte bërë xheloz.

Ademi ka rrëfyer se para disa ditësh ka dyshuar se Zhaneta kishte një lidhje me një tjetër person me emrin Besmir, i cili punonte në të njëjtën fabrikë me Zhanetën.


Lajmi kryesor:

Report Tv zbardh dëshmitë tronditëse/ Përparim Ademi përdorte dy motrat për prostitucion e trafik fëmijësh? 10 fëmijë me to i ka shitur në Greqi?!


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol