Enca shtatzënë? Ja fotoja e fundit këngëtares që po i bën lëmsh të gjithë

Enca Haxhia, kengetare

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga më të preferuarat e publikut, sidomos nga adoleshentët.

Me një sërë këngësh dhe videoklipesh që publikon gjatë vitit, Enca është kthyer në një nga personazhet më të ndjekura  të showbizzi-t shqiptar.

Së fundmi, janë ngritur dyshimet se ajo mund të jetë shtatzënë. Dhe nuk bëhet fjalë për thashetheme kafenesh, por për një foto që vetë këngëtarja e ka publikuar në Instastory.

Enca ka postuar një foto të një ‘emoji’ që paraqet një grua shtatzënë. Nuk dihet ende e saktë nëse është Enca vetë shtatzënë apo dikush pranë saj, por fotoja ka ngjallur mjaft dyshime dhe është komentuar gjerësisht në rrjet.

Postimi i Encës në Instagram

  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shpronësohen pronarët e Sarajeve të Toptanëve, Veliaj: U sqarua njëherë e mirë kush e ruan e kush e djeg për politikë trashëgiminë e Tiranës