POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Enca u 'thyen zemrën' të gjithë meshkujve, shfaqet në krah të babagjyshit sekret (Foto)

Enca Haxhia

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të përfolura shqiptare përsa I përket jetës së saj private. Ajo e ka mbajtur gjithmonë të fshehtë të dashurin e saj dhe madje ka deklaruar se asnjëherë nuk ka pasur një lidhje të vërtetë.

Por vetëm para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shihet krah një mashkulli të cilit i ka mbuluar fytyrën me një emoji në formë babagjyshi. Ylli shqiptar shihet e qeshur teksa duket se po shijon dëborën që bie. Kush është vallë babagjyshi sekret i Encës?!

Postim i bërë nga Enca 

fl.mi./al.sp.
Komento