Enca vajza seksi e ekranit? S'keni
parë ende motrën e saj 15 vjeçare

Enca vajza seksi e ekranit? S'keni<br />parë ende motrën e saj 15 vjeçare
Këngëtarja Enca Haxhia është bërë e njohur në fushën e muzikës për publikun shqiptar, por edhe për shkak të hireve të saj tepër tërheqëse.

E megjithatë fansat janë surprizuar nga një publikimi i fottove të motrës së saj 15 - vjeçare. 

Uindi, motra e vogël e këngëtares së njohur Enca Haxhia ka befasuar të gjithë miqtë si dhe fansat e motrës me pamjen e saj duke u shfaqur kështu bionde.

Motra e saj 15-vjeçarja e lindur në vitin 2000 pavarësisht moshës së saj ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.Redaksia online
(f.m/shqiptarja.com)

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Tabaku në Këshillin e Integrimit: Duhet bashkëpunim me shoqërinë civile për të ardhmen në unionin evropian

Tabaku në Këshillin e Integrimit: Duhet bashkëpunim me shoqërinë civile për të ardhmen në unionin evropian