Endri Fuga-Lulzim Bashës: Ti edhe kur punon fle! Maqedonia e Veriut, Mali Zi e Kosova s'kanë siguruar ende asnjë vaksinë, Serbia e nisi me vetëm 5 mijë doza

Endri Fuga-Lulzim Bashës: Ti edhe kur punon fle! Maqedonia e Veriut, Mali Zi e Kosova s'kanë siguruar ende asnjë vaksinë, Serbia e nisi me vetëm 5 mijë doza

Drejtori i Komunikimi në Kryeministri, Endri Fuga, i është përgjigjur Lulzim Bashës pasi ky i fundit i konsideroi si dështim ccështjen e sigurimit të vaksinës anti COVID për Shqipërinë.

"Zoti Lulzim kur ti fle Edi Rama vazhdon punon, kurse ti edhe kur punon fle! Maqedonia e Veriut, Mali Zi, Kosova s'kanë siguruar ende asgjë, ndërsa Serbia e nisi me vetëm 5 mijë doza! Fli zoti Lulzim dhe mos bëj politikë me shëndetin e me vaksinën në gjumë! #ShqipëriaBuzëqesh", shkruan Fuga në Twitter.

 


Lajmi kryesor:

Vaksinat COVID/ Basha: Rama shkoi në Nju Jork për të blerë këpucë të reja! I kthehet Endri Fuga: Ti edhe kur punon fle, vendet në rajon s'kanë siguruar asgjë


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

OKB i quajti ‘Beograd dhe Prishtinë’, Rama: Pse nuk është Kosovë-Serbi? Jepni sqarime menjëherë

OKB i quajti ‘Beograd dhe Prishtinë’, Rama: Pse nuk është Kosovë-Serbi? Jepni sqarime menjëherë