'O i bukri i mamit, sa i bukuri qenke bërë ti'/ Momenti emocionues kur nëna e mbulon me puthje dhe përqafime Endri Dumanin (VIDEO)

Endri Dumani përqafon nënën e dajën pas kthimit nga kampi i Al-Hol në Siri.

Mami i Endri Dumanit: Përshëndetje, Endri, o i bukuri i mamit vet, o rrushi i mamit, shihe mamin. të ka mami zemër, o ta marrtë mami të keqen, o zemra e mamit. O i bukuri i mait. Shihe dajwn Dritan. O sa i miri qenke bërë ti
Rama: Më vjen keq që nuk e sollëm dot dhe vajzën
Daja- Ramës: Nuk di ç'të them tjetër, por je bërë engjëll për ta
Rama: Besoj që do e sjellim dhe vajzën por është një 1çik më e komplikuar
Daja: Kam 7 vjet që nuk jam ndalë asnjë ditë, fuqia ime deri këtu ishte
Rama: Edhe ne nuk jemi ndalur, por nuk mund të flisnim se mund të vinim në rrezik punën. Besoj se do e sjellim dhe vajzën me ndihmën e Zotit.
Rama: E di ça më tha mua ky (i referohet Endrit). U ul aty dhe po më shihte dhe më tha qënke plak


Lajmi kryesor:

7 vjet në kampin e ferrit, 5 shqiptarët shkelin në atdhe...Lot gëzimi në Rinas! Takimi emocionues i nënës me djalin (VIDEO)


E.M./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se po shkojmë drejt një izolimi të dytë?×

Lajmi i fundit

John

Prej marsit në 'luftë' kundër COVID-19 në Itali, mjeku Kapxhiu: Nuk jam infektuar pasi kam respektuar rregullat, shmangni grumbullimet