Era e fortë rrëzon pemën e Vitit të Ri në Kolonjë

Era e fortë rrëzon pemën e Vitit të Ri në Kolonjë

Pema e rrëzuar dhe punonjësit e bashkisë që punojnë për ta ringritur

KOLONJË - Era e fortë që ka përfshirë vendin tonë ka rrëzuar pemën e Vitit të Ri në Kolonjë pasditen e sotme.

Pema është rrëzuar në sheshin e këtij qyteti pikërisht në datën simbol të vendosjes së saj, 6 dhjetor.

Pasi u rrëzua, punonjësit e bashkisë së Kolonjës po punojnë për ringritjen e saj si dhe përforëcimin në mënyrë që të mos ketë përsëritje.

Pema u vendos vetëm pak ditë më parë, ku kryetari i Bashkisë Erion Isai ndezi dritat për të krijuar kështu një atmosferë festive.

Pema e rrëzuar dhe punonjësit e bashkisë që punojnë për ta ringritur
 


Lajmi kryesor:

Festat e fundvitit po afrojnë, Fieri, Durrësi, Korça e Belshi ndezin dritat pemës së Vitit të Ri! Era e fortë rrëzon pemën në Kolonjë


E.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Gjynah: 06/12/2020 19:43

    Nuk ja paska ngulur mire vidat kryetari karagjoz rilindas i bashkise. Fyerje e madhe eshte ne fakt qe nuk ngeli me kuç e me maç pa u bere kryetar bashkie, dhe e them me bindje te plote qe fajin e ka lyrzim basha qe ja la autostrade mafiozit tjeter ne pushtet Nderkombetaret tallin trapin me ne, ate brume keni thone ne krye qe ju drejton ate udheheqje meritoni, ta gezoni o popull idjot.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

E 'dogji' me alkool dhe duhan, gjimnastja japoneze përjashtohet nga Lojërat Olimpike

E 'dogji' me alkool dhe duhan, gjimnastja japoneze përjashtohet nga Lojërat Olimpike