Era Istrefi në Moskë: Momenti më i bukur i Botërorit, kur shënuan shqiptarët

Era Istrefi në Moskë: Momenti më i bukur i Botërorit, kur shënuan shqiptarët

Era Istrefi në konferencë për shtyp, në Moskë

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, e shoqëruar nga Will Smith dhe Nicky Jam, kanë mbajtur një konferencë për media në Moskë, në prag të finales Francë-Kroaci, ku para ndeshjes do të performojnë “live” hitin e Kupës së Botës “Rusia 2018”.

Këngëtarët  janë pyetur edhe për momentet më të mira që kanë parë gjatë këtij kampionati. Era është përgjigjur se momenti më i mirë ka qenë kur ka luajtur Zvicra dhe ka fituar me dy golat e shqiptarëve.

 “Momenti më i mirë për mua ka qenë kur ka luajtur Zvicra dhe ka fituar me dy golat e shqiptarëve, Xhaka e Shaqiri”

Era Istrefi.
 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • vjeshta: 14/07/2018 11:34

    Të lumtë, kështu duhet t'jua kujtojmë sa më shpesh, shkijeve të mutit!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Po transportonte emigrantë të paligjshëm kundrejt parave, arrestohet 42-vjeçari në Gjirokastër

Po transportonte emigrantë të paligjshëm kundrejt parave, arrestohet 42-vjeçari në Gjirokastër