‘Është martuar?!’, keqkuptimi i Çiljetës për Alban Hoxhën shkakton të qeshura, i biri: S’je mirë ti

‘Është martuar?!’, keqkuptimi i Çiljetës për Alban Hoxhën shkakton të qeshura, i biri: S’je mirë ti

Mbrëmjen e djeshme në Ferma Vip, Çiljeta Xhilaga është suprizuar nga djali i saj Fernando dhe djali i Alban Hoxhës, partnerit të saj.

Gjatë takimit emocional, Çiljeta i pyet për portierin e Partizanit të cilin e thërret me nofkën ‘Buçi’.

‘Po Buçi çfarë bën?’- pyet Çiljeta.

Është shkurtuar’– thotë Fernando, por këngëtarja e dëgjon sikur i thotë është martuar. ‘Është martuar?!”– pyet ajo e çuditur.

‘Është shkurtuar… s’je mirë ti”- i thotë djali, ndërsa të gjithë shpërthejnë në të qeshura.

Çiljeta, para se të ndahej me djemtë, u ka kërkuar të vazhdojnë sportin dhe të mos zihen me njëri-tjetrin.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Orwell: 13/04/2024 09:14

    Ferma e kafsheve.....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë