Europian pa seks për Francën, Griezman: Është e vështirë, nuk na lejohet të takojmë as familjarët

Europian pa seks për Francën, Griezman: Është e vështirë, nuk na lejohet të takojmë as familjarët

Që prej fillimit të grumbullimit me kombëtaren futbollistët e Francës e ka në të ndalur të takojnë persona te  tyre të dashur dhe për rrjedhojë të bëjnë seks. Për këtë gjendje që zgjat nga fundi i majit askush nuk është ankuar, por pëshpërimat kanë nisur.

Vetë Griezman për këtë çështje ka deklaruar: ‘Është e vështirë për të gjithë, lojtarët dhe stafin, por duhet të pranohet. Në nuk mund të prekim askënd, madje as anëtarët e familjes’.

Këto masa nuk janë marrë për shkakun e të qenurit në formë, edhe pse kjo çështje gjithmonë ka patur diskutim, por sepse duhet të shmanget çdo kontakt për shkak të koronavirusit. Më shumë se Griezman një anëtar i stafit të kampionëve të botës për ‘Le Parisien’ ka ngritur zërin:

“Një pjesë e madhe e futbollistëve tanë janë rreth të 20-at, dhe nuk i mbetet gjë tjetër vetëm për të bërë metodën ‘manuale’. Është shumë e vështirë që të qëndrosh pa puthur apo përkëdhelur personin tënd të dashur.”

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Kreshnik Spahiu: Largojeni Albin Kurtin pa i vënë flakën Kosovës

Kreshnik Spahiu: Largojeni Albin Kurtin pa i vënë flakën Kosovës