'Faleminderit për mundimin tuaj, jemi më të mirët, ne ju duam!' Gjesti i veçantë i fëmijëve për policët rrugorë në Vlorë

'Faleminderit për mundimin tuaj, jemi më të mirët, ne ju duam!' Gjesti i veçantë i fëmijëve për policët rrugorë në Vlorë

Sot, një grup fëmijësh u kanë dhuruar shishe me ujë dhe pije freskuese shërbimeve të Policisë Rrugore, duke i falënderuar për mundin dhe sakrificën në këto ditë të nxehta vere.

Fëmijët kanë bërë gjestin human nën shoqërinë e prindërve të tyre.

G.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Arrestimi i kryetarit të Bashkisë Bulqizë, Lefter Alla, Partia Socialiste: Nuk marrim në mbrojtje askënd, përgjegjësia personale

Arrestimi i kryetarit të Bashkisë Bulqizë, Lefter Alla, Partia Socialiste: Nuk marrim në mbrojtje askënd, përgjegjësia personale