Familja Mbretërore: Princi Harry do marrë pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles, por pa Meghan Markle

Familja Mbretërore: Princi Harry do marrë pjesë në kurorëzimin e Mbretit Charles, por pa Meghan Markle

Princi Harry do të marrë pjesë në kurorëzimin e babait të tij Mbretit Charles muajin e ardhshëm, mirëpo pa Meghan Markle. Ajo do të qëndrojë në Kaliforni me fëmijët e tyre. Lajmi është bërë i ditur ditën e sotme nga një zëdhënës i Pallatit të Buckingham.

Kurorëzimi është planifikuar për 6 maj në Westminster Abbey. Kjo duket se është një përgjigje për gjithë akuzat që Meghan Markle ka bërë në drejtim të Familjes Mbretërore.

Do të jetë paraqitja e parë publike e Harryt me familjen mbretërore që nga publikimi i librit të tij më të shitur, Spare, në të cilin ai zbuloi qartë tensionet mes familjen.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • e drejta: 13/04/2023 10:00

    PO CFARE PRINCI ESHTE KY MORE AMAN...KUR KAM MARRE VESH QE DIANA KA TRADHETUAR CARLON (PASI EDHE AI E KISHTE TRADHETUAR PERPARA) NUK DOJA TA BESOJA ,POR QE KUR KY KASTRAVECI BERI LIBRIN SPASE TANI BESOJ SE KY NUK ESHTE DJALI I CARLOS DHE SI RRJEDHOJE NUK ESHTE PRINC....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

U emërua ambasador në SHBA, Ervin Bushati i paraqet letrat kredenciale Joe Biden: Do formoj bashkëpunimin mes SHBA-së dhe Shqipërisë

U emërua ambasador në SHBA, Ervin Bushati i paraqet letrat kredenciale Joe Biden: Do formoj bashkëpunimin mes SHBA-së dhe Shqipërisë