Familja mbretërore shijon pushimet në vilën luksoze në ishujt e Anglisë (FOTO)

Vila Mustiqe

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit, Kate dhe William kohët e fundit shijuan disa pushime të shkurtra në Ishujt e Scilly në Angli me tre fëmijët e tyre Prince George, Princeshën Charlotte dhe Princin Louis.

Familja vizitoi për herë të parë Mustiqe-n në vitin 2008 për  të qëndruar në intimitet larg nga kamerat. vila ku ata qëndruan ka një qira javore prej 27,000 £ dhe ata paguan në total 56,000 £ për qëndrimin e tyre. Vila luksoze ka një pamje mahnitëse, me një arredim të mrekullueshëm në ngjyra qetësuese e të ëmbla. Gjithashtu ka një staf privat dhe pamje mahnitëse, ku përpara duken ishujt fqinjë të Bequia dhe Shën Vincent.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Lufta mes Azerbajxhanit dhe Armenisë/ Rama si kreu i OSBE: Nxis palët të bëjnë armëpushim para se numri i njerëzve në këtë konflikt të rritet më tej