Çfarë u gjet në apartamentin ku do prodhonin drogë sintetike dy amerikanët e arrestuar (VIDEO)

Pas arrestimit të dy shtetasve amerikanë në Tiranë, falë një operacioni të përbashkët me DEA-n amerikane u zbulua edhe baza që ata kishin krijuar në Tiranë, aty ku pritej të prodhohej droga sintetike.

Në videon e shpërndarë nga Policia e Shtetit duket se bazë për prodhimin e drogës ishte kthyer një apartament në kryeqytet. Brenda tij policia ka sekuestruar mjetet dhe prekursorët që do të shërbenin për përgatitjen e drogërave sintetike si edhe një numër i madh pajisjesh elektronike.
 


Lajmi kryesor:

Baza e drogës sintetike në Tiranë, DEA dhe policia shqiptare arrestojnë dy amerikanë/VD


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

'Djali i ditëlindjes', Rita Ora dedikim të ëmbël për bashkëshortin e saj

'Djali i ditëlindjes', Rita Ora dedikim të ëmbël për bashkëshortin e saj