Fedez zbulon me lot në sy se vuan nga një sëmundja e rëndë, Chiara Ferragni: Dashuria ime ka nevojë për ndihmë (VIDEO)

Reperi i njohur Fedez , njëherësh bashkëshorti i Chiara Ferragnit i ka habitur të gjitha fansat me publikimin e lajmit se është diagnostikuar me një sëmundje të rëndë.

Me sy të përlotur dhe zë që i dridhej ai i tregoi të gjithëve për problemin e tij, por pa dhenë detaje.

 “E bëj këtë video me shpresën se do më bëjë edhe mua mirë. Fatkeqësisht kam zbuluar një problem shëndetësor, (edhe pse në kohën e duhur), që përfshin një rrugë të gjatë e të rëndësishme që do më duhet të marr, por nuk jam ende gati të flas për të. Kur e zbulova këtë që kam, lexova historitë e të tjerëve dhe më dhanë forcë. Nëse historia ime do arrijë t’i japë mbështetje edhe dikujt që nuk është mjaftueshëm me fat që të ketë një familje si e imja, atëherë do i jepja kuptim gjithçkaje që po kaloj”, u shpreh Fedez.

Fedez nuk kishte publikuar asnjë postim prej 10 marsit, gjë që është shumë e pazakontë.

Nuk mungoi as mbështetja e bashkëshortes së tij, Chiara Ferragni e cila në Instagram publikoi një foto familjare.

“Dashuria e jetës sime ka nevojë për një ndihmë shtesë këto ditë. Ne të duam tani më shumë se kurrë, dashuria ime, dhe do të jesh mirë së shpejti. Gjithmonë i rrethuar nga dashuria e të gjithë familjes, miqve dhe njerëzve që të duan shumë.”shkroi ajo.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Shqipëria, Gjermania dhe Zvicra me numrin më të madh të vizitorëve në Kosovë

Shqipëria, Gjermania dhe Zvicra me numrin më të madh të vizitorëve në Kosovë