Festivali i Kanës, ja kush shkëlqeu
e kush jo në tapetin e kuq 

Festivali i Kanës, ja kush shkëlqeu<br />e kush jo në tapetin e kuq 
Si në çdo event edhe në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë mediat nuk kanë kursyer të veshurit bukur nga ata të veshur më pak bukur.

Aktorja e njohur Marion Cotillard është një nga bukuroshet e cila ka shkëlqyer në tapetin e kuq të edicionit të 68-të të Festivalit të Kanës.

Gjithashtu edhe modelja Toni Garrn është klasifikuar si një nga emrat që ka lënë me gojë hapur gjatë parakalimit të saj në tapetin e kuq.

Sophie Marceau, Shu Qi, Liu Wen, Jourdan Dunn janë emra modelesh dhe aktoresh që gjithashtu kanë kaluar provën e “tapetit të kuq” në Kanë.

Ndërkohë emra si Sienna Miller , Mona Ayoub, Izabel Goulart,  Michelle Rodriguez nuk do të mbahen mend veshje të bukur në këtë edicion.

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

2/3
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Monitorimi ajror zbuloi mbi 2600 rrënjë kanabis! Report Tv siguron itinerarin, avioni ‘skanoi’ nga ajri në mëngjes, policia i asgjësoi në mesditë

Monitorimi ajror zbuloi mbi 2600 rrënjë kanabis! Report Tv siguron itinerarin, avioni ‘skanoi’ nga ajri në mëngjes, policia i asgjësoi në mesditë