Fier- Dyshohet se abuzoi seksualisht me të miturën/ Me maskë dhe pranga në duar, burg për 73-vjeçarin...mohon akuzat

I moshuari para gjykatës

FIER- 73-vjeçari me inicialet L.R ka moshuar përpara togave të zeza të ketë abuzuar seksualisht me 9-vjeçare.

Me maskë dhe pranga në duar, 73-vjeçari ka dalë përpara trupës gjykuese ku ka mësuar masën e "arrestit me burg". Burime për Report Tv bëjnë me dije se i moshuari ta ketë mohuar akuzën.

Ka qenë nëna e 9-vjeçares që ka bërë denoncimin e polici dy ditë më parë, sipas së cilës i moshuari, të cilin e kanë fqinj e ka prekur vajzën në vendet intime.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A i ka përmbushur pritshmëritë Reforma në drejtësi?

Komento

Komente

 • Adi: 27/04/2020 13:59

  Po leshojeni se gjynah turp per policin qe e arreston ne baze te nje deshmije te nje 9 vjecareje . Ku di nje 9 vjecare cfar do te thot ngacmim seksual ??? Turp qe arrestoni njerz pa fakte . Te mbaronit procedurat hetimore dhe po te kishte fakte ta arrestonit . R jo tu bazonit te nje femi 9 vjec qe nuk di ca dmth ngacmim seksual

  Përgjigju
  • Miti: 27/04/2020 14:12

   Ku e di ti qe ska fakte? Mbase e ema e vajzes e ka pare skenen? Apo je dhe ti nje nga ata pedofilet qe jane ne qarkullim? Keta plera pervec burgut duhen tredhur.×

Lajmi i fundit

John

Gjoni pas përjashtimit: Mazhoranca po blen deputetët e opozitës për të kaluar draftin e fshehtë PS-PD për zgjedhoren