Fier/ I vë zjarrin kioskës së xhaxhait, por 27-vjeçari digjet dhe vetë

Foto ilustruese

FIER-Një 27-vjeçar ka përfunduar me djegie në trup në Spitalin e Traumës Tiranë.

Bëhet fjalë E.A, 27 vjeç, banues në Arapaj, Roskovec. Siç raportohet, 27-vjeçari dyshohet se ka djegur kioskën në pronësi të xhaxhait të tij, B.A..

Nuk dihen ende motivet e kësaj ngjarje, e ndërsa mësohet se gjendja e tij shëndetësore nuk është shumë e mirë, për këtë arsye 27-vjeçari u dërgua në kryeqytet.  

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?

Komento

Komente

  • Fredi: 26/07/2019 22:03

    U meruam nga fshatarët, na mbytën!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Dhjetëra pasagjerë mbesin në pritje në Itali, vonohet linja 'Air Albania', denoncimi në Report Tv: Kemi që në mëngjes që presim, s'kemi asnjë përgjigje