Fillon shitja e biletave për Shqipëri - Çeki, interes i jashtëzakonshëm nga tifozët! Bie serveri i faqes

Fillon shitja e biletave për Shqipëri - Çeki, interes i jashtëzakonshëm nga tifozët! Bie serveri i faqes

Bajrami feston golin në Pragë

Federata Shqipare e Futbollit ka nxjerrë në shitje (vetëm online) biletat e ndeshjes Shqipëri - Çeki, që luhet mbrëmjen e 12 tetorit në "Air Albania". Dueli vlen për kualifikueset e Euro 2024 në grupin E, me tanët që janë në vendin e parë në grup dhe kanë shanse reale për të kaluar në fazën finale të "Gjermani 2024".

Forma e mirë e lojtarëve dhe fitorja 2-0 me Poloninë, si edhe barazimi me çekët në Pragë në ndeshjet e fundit ka shtuar interesin për sfidën e tetorit, që mund të vendosë pikat mbi "i" sa i takon kualifikimit.

Tanimë kompania që merret me menaxhimin e biletave, në bashkëpunim me FSHF-në i kanë nxjerrë në treg biletat (online), ndërsa në minutat e para serveri ka rënë dhe tifozët kanë një numër që i lë në pritje, kjo si dëshmi e interesit të madh.

Në stadiumin me 22 mijë vende (Air Albania), duket se më shumë se 200 mijë kërkesa ka për t'u futur në stadium dhe për të parë nga afër "Shqiponjat" e Sylvinhos.

Faximile nga bllokimi i web-faqes

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Aktivitetet e kulturës: Teatri i Kukullave, në fundjavë ‘Roza dhe fati’ e ‘Hirushja’! Te ‘ArTurbina’ ‘Shtëpiakë të dëshpëruar’ dhe ‘Audienca e Vaclav Havel’

Aktivitetet e kulturës: Teatri i Kukullave, në fundjavë ‘Roza dhe fati’ e ‘Hirushja’! Te ‘ArTurbina’ ‘Shtëpiakë të dëshpëruar’ dhe ‘Audienca e Vaclav Havel’