Fitore mes tensionit, Tirana likuidon Kastriotin në Selman Stërmasi! Laçi mposht Apoloninë (VIDEO)

Tirana ka marrë sot një fitore mes tensionit kundër Kastriotit në Selman Stërmasi. Bardheblutë fituan 1-0 me golin e Hoxhallarit, por ky moment inatosi drejtuesit krutanë të cilët hynë edhe në fushën e gjelbër. Humbja ndaj bardhebluve mund t’i kushtojë shumë Kastriotit që tani rrezikon seriozisht rënien nga kategoria.

Ndërkohë ndeshja tjetër mes Apolonisë dhe Laçit është mbyllur me fitoren 0-1 të kurbinasave, që morën një tre pikësh të rëndëishëm për objektivin titull.

 

Ne.k./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë