Fjolla Morina i del në mbrojtje Beatrix: Mos e lësho Donaldin!

Fjolla Morina dhe Beatrix Ramosaj

Çifti Donald dhe Beatrix, i cili u krijua brenda shtëpisë së BBV, kanë qenë në qendër të vëmendjes, ku të shumta kanë qenë edhe komentet që e kanë cilësuar lidhjen e tyre si një tradhti ndaj Borës.

Por përmes një story në Instagram, Fjolla Morina ka shprehur mendimin e saj duke e mbështetur këngëtaren, Beatrix.

Ndër të tjera, ajo shkruan se Beatrix mos të merret me komentet e tjerëve dhe mos ta lëshoj Donaldin.

‘Veç përpara e ti qëndro e fortë! Jeta jetohet siç do vetë! Mos u mërzit nga komentet, por shtrëngoje Donaldin e mos e lësho! Jeni çift i përkryer.’- shkruan ndër të tjera Fjolla.

Postimi i Fjollës

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Kryeministri që mund të rrëzohet për një party