‘E përfshirë në krim të organizuar’, Morena Taraku ironizon akuzat e Fjolla Morinës: Zot na ruaj mendtë e kokës

‘E përfshirë në krim të organizuar’, Morena Taraku ironizon akuzat e Fjolla Morinës: Zot na ruaj mendtë e kokës

Fjolla Morina dhe Morena Taraku

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morian kohët e fundit ka arritur që të fitojë vëmendjen e mediave për shkak të disa postimeve me akuza të forta në rrjete sociale. Në një ndër postimet e saj të fundit , ajo ka akuzuar disa nga kolegët e saj, ku ndër to është edhe Morena Taraku.

Fjolla është shprehur se Morena është e përfshirë në një krim të organizuar. Lidhur me këtë deklarataë ka reaguar vetë Morena Taraku e cila e ka ironizuar.

Teksa ka postuar një foto me sfond të zi, këngëtarja ka bërë një shkrim ku thotë: “Zot na ruaj mend e kokës”, ndërsa krahas saj ka vendosur një emoj (ikona) duke qeshur.

Kujtojmë se edhe ditën e djeshme, Fjolla Morina ka bërë një deklaratë të çuditshme në rrjete sociale, ku tregonte për gjurmët e fundit të të shumëkërkuarit, Ervis Martinaj.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën