Flakët "ndezin" kodrat e Priskës në Tiranë, zjarri vijon prej ditësh (FOTO)

Zjarri në Priskë të Tiranës

Prej disa ditësh  kodrat e Priskës në kryeqytet janë përfshirë nga zjarret të cilat vijojnë ende.

Sipërfaqe të mëdha shkurresh janë djegur ndërkohë që ndërhyrja e zjarrëfikëses është e vështirë për shkak të terrenit jo të favorshëm.

Ndërkohë gjatë orëve të mbrëmjes, zjarret duket sikur i kanë ndezur kodrat.

Vetëm dy ditë më parë, Presidenti Ilir Meta publikoi në faqen e tij në Facebook një video ku shfaqeshin forcat zjarrëfikëse të cilët donin të shuanin zjarrin me mjete rrethanore.

 


Lajmi kryesor:

Shqipëria në 'flakë', disa vatra aktive zjarri në vend (Pamjet)


Ora 11:11
Flakët "ndezin" kodrat e Priskës në Tiranë, zjarri vijon prej ditësh (FOTO)

Zjarri në Priskë të Tiranës

1 / 7

Zjarri në Priskë të Tiranës

2 / 7

Zjarri në Priskë të Tiranës

3 / 7

Zjarri në Priskë të Tiranës

4 / 7

Zjarri në Priskë të Tiranës

5 / 7

Zjarri në Priskë të Tiranës

6 / 7

Zjarri në Priskë të Tiranës

7 / 7
E.D./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?×

Lajmi i fundit

John

Inter i çmendur dhe dramtik, por zikaltërit fitojnë me Fiorentinën me 2 gola në minutat e fundit