Flamur Noka kërcënon nga Kamza: Do ua presim gishtat atyre që i fusin në xhepat tuaj, i njoh me emra dhe mbiemra

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka gjatë një takimi elektoral në Kamëz  ka kërcënuar se kushdo që tenton të vjedhë votën do u presin gishtat.  I revoltuar dhe duke bërtitur para mbështetëse të tij, Noka  tha se i njeh me emër dhe mbiemër të gjithë nënpunësit që tentojnë të përfitojnë në kurriz të popullit.

“Burg dhe vetëm burg për të gjitha ata që abuzojnë dhe do të tentojnë t’ju nëpërkëmbin ju.Ta harrojnë! I di me emër dhe mbiemër se kush po merret, i di edhe ata nënpunësit se ku i fusin duart. Por do t’ua u presim gishtat atyre që fusin gishtat në xhepat tuaj. Kjo kohë do të marrë fund, sepse koha e vjedhjes së lekëve tuaja nuk mund të vazhdojë më. Koha e tyre ka marrë fund”, thotë Noka.

Flamur Noka, i cili gjithmonë ka qenë deputet në Kukës dhe për zgjedhjet e 25 prillit 'zbret' për herë të parë në Tiranë, konkretisht në zonën e Kamëz, ku duket se e ka nisur me kërcënime.

Edhe Ilir Meta ditën e sotme njoftoi hapjen e "një portali" në presidencë pikërisht për të dënuar abuzimet dhe vjedhjen e votës gjatë zgjedhjeve të 25 prillit.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?

Komento

Komente

 • robi: 26/02/2021 18:35

  Sa i ngjan Herman Geringut ne sjellje ky kryevagabondi i pd leshelise

  Përgjigju
 • Bepi: 26/02/2021 07:21

  Shum mir jau ban atyne legeneva qe te japin voten ty o legen

  Përgjigju
 • Trimi: 26/02/2021 03:51

  O Zot, kokrra e idiotit. Si nuk vënd mënd këta tipa. Faj ka Basha që e mban në parti. Fu..ck PD me këta mbopa!

  Përgjigju
 • Pedi Vasil loqja: 26/02/2021 03:40

  Herman Geringu nga Mamurrsi Komplet kafshe pylli..

  Përgjigju
 • Iris: 26/02/2021 02:28

  Pse kaq modest,pse gishtat,priju me mire koken dhe bej nje video si te ISIS,se te shkon me pershtat!!! Si po te duket Tirana o Flamur, e bukur e ? Por eshte akoma <<molle e ndalueme>> per njerez me mendesi si tendet.Dergoi te fala Meziut,qe erdhi ne Tirane, qe tentoi,por nuk u<< pashaportizua>> dot kurre, se as nuk diti,as nuk deshi kurre te behej tiranas,dhe sot u kthye andej nga erdhi,se tiranasit i dhane duart dhe ki kujdes ,se sic e ke nisur,edhe ti ke per t'a ndjekur pas kolegun, shume shpejt!

  Përgjigju
 • Ragipi: 26/02/2021 00:30

  Cuditem se si tan evropa asht e mbyllun me hotele e restorante dhe punojn vetem shitoret e nevojshme ketu ne shqiperi e kosove nuk dojn tia nijn per pandemin aq idiota jemi.

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 25/02/2021 23:46

  Ja fytyra e vertete e PD ja simboli i saj ...llum dhe morra si Flamur Noka sepata pa bisht.

  Përgjigju
 • Beni: 25/02/2021 23:19

  Nuk po e morim vesh ate popull qe akoma voton per njerez si Muli desha me thone mu..!?!?!?

  Përgjigju
 • Nokari: 25/02/2021 22:17

  Ik o malok roje godine mbete gjithe jeten

  Përgjigju
 • Kent: 25/02/2021 22:16

  Ky kujton se eshte ne fushe Kosova dhe flet sikur ne Kamze,nuk jane shqiptare te dyja palet. Gjuhe e pa pershtateshme ne komunikim me popullin,se vetem armiqësi krijon.

  Përgjigju
  • Arbëri: 25/02/2021 23:01

   Kështu me prerje gishtërinjësh na kërcënonte millosheviqi në vitet e 90-a ne në Kosovë, e ky noka dihet mirë që ka qenë dhe është zagar i udb-s serbe!!! Mjerisht!

 • Endri: 25/02/2021 22:11

  Alternativa qeverisese!!! Kete e kemi patur Minister te Brendshem! Hapu dhe

  Përgjigju
 • Leon: 25/02/2021 21:49

  Ti t rruan t*pet

  Përgjigju
 • Ehuuu: 25/02/2021 21:48

  I paska mbledhur ca rob te pakten. Te tere meshkuj jan, asnje femer nuk shikon

  Përgjigju
 • meri: 25/02/2021 21:47

  Nuk ndryshojne dot,jan te njeitet prej 30 vjetesh,nuk ndryshuan kur ishin te rinje,do te ndryshojne tani qe po plaken,arrogant dhe te dhunshem.ALEANCA E TE PA NDRYSHUARVE.

  Përgjigju
 • Fatmir: 25/02/2021 21:40

  E kuptoni çfare kafshe eshe ky?E tmerrshme kush do te behet deputet.

  Përgjigju
 • gimi: 25/02/2021 21:08

  eshte i lezetshem burr motre

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Sanksionet e BE dhe SHBA, Putin paralajmëron fuqitë perëndimore të mos kalojnë vijën e kuqe