Flori Mumajesi i bëri një super dhuratë Arbanës dhe Eduartit ditën e dasmës

Flori Mumajesi i bëri një super dhuratë Arbanës dhe Eduartit ditën e dasmës

Çifti Arbana-Eduard dhe Flori

Ditën e djeshme Arbana dhe Eduarti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë me një dasmë përrallore. Çifti mbajti një ceremoni në Abbazia San Galgano paraditen e djeshme dhe në darkë u mbajt dasma, ku pati dhe shumë surpriza.

Një nga momentet më të bukura ishte kur Flori Mumajesi i dhuroi Arbanës dhe Edit në ditën e tyre më të rëndësishme një këngë, të shkruar posaçërisht për ta.

Flori Mumajesi i bëri një super dhuratë Arbanës dhe Eduartit

Këngën e këndoi vetë Flori, Bruno dhe Klajdi, një moment që e ka emocionuar si Arbanën edhe Edin.

I veçantë ishte fakti që pjesë e këngës ishte bërë edhe zëri i Arbanës dhe Jonit./ RevistaWho

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ajmin: 19/06/2023 09:44

  bravo flor kingu

  Përgjigju
 • Llogaritari: 19/06/2023 08:21

  Po nai lek i hudhi???

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Përfundoi me makinë brenda lokalit, arrestohet shoferi 31 vjeçar që shkaktoi aksidentin e frikshëm në Elbasan

Përfundoi me makinë brenda lokalit, arrestohet shoferi 31 vjeçar që shkaktoi aksidentin e frikshëm në Elbasan