Cili është personi më i bukur për Arbana Osmanin?!

Cili është personi më i bukur për Arbana Osmanin?!

Arbana Osmani është aktive thuajse çdo ditë në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit e saj foto apo video nga përditshmëria e saj.

Ditën e sotme ajo ka hedhur një foto të mikes së saj Xhemi Shehu me mbishkrimin “A mund të jetë njeriu kaq i bukur”.

Nuk është hera e parë që vajzat shprehin miqësinë e ngushtë që kanë me dedikime kaq të ëmbla.

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë