Fluks i madh pacientësh në Pediatrinë e QSUT-së, prindër me fëmijë të sëmurë në krahë presin prapa porte (VIDEO)

Shërbimi i onkohematologjisë pediatrike në QSUT është përballur me një fluks të madh pacientësh paraditen e sotme.

Prindër të shumtë janë paraqitur në spital me fëmijët e tyre, për vizitat mjekësore me doktoreshë Anila Godon, e cila mban edhe postin e shefes në këtë shërbim.

Videoja është publikuar në JOQ dhe në sfond dëgjohen dhe të qarat e fëmijëve.

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit