Pushuesit lënë plazhin, trafik i rënduar në orët e vona të mbrëmjes në Llogara-Vlorë

Ora shënon 21:42, ndërsa trafiku në rrugën Vlorë-Llogara, i cili ka nisur prej orëve të pasdites vazhdon ende.  Pushuesit të cilët kthehen për në Tiranë apo zona të tjera ka shkaktuar radhë të gjata trafiku dhe vështirësi në qarkullim.


Lajmi kryesor:

Pushuesit lënë bregdetin, radhët kilometrike të mjeteve në Llogara-Vlorë vijojnë edhe në orët e vona të mbrëmjes


  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Nesër KPA shqyrton fatin e Luan Dacit, ONM kërkon shkarkimin pas dënimit deri në Gjykatë të Lartë