FOTO/ Aksidenti i rëndë në Lushnjë, kush është 22-vjeçarja që humbi jetën

1621016576_page001.jpg

Viktima Aurora Basha 

Personi që shihni në foton më lart është 22-vjeçarja Aurora Basha, e cila humbi jetën ditën e sotme në aksidentin e rëndë që u regjistrua në fshatin Bubullimë në Lushnjë. Aurora Basha ishte pasagjer në automjetin që drejtohej nga taksisti Xhezmi Oshafi, 68 vjeç, i cili gjithashtu humbi jetën si pasojë e aksidentit. Makina me të cilën po udhëtonin ka qenë me shpejtësi të lartë dhe si pasojë ka rënë nga ura në kanal e është kthyer përmbys.


Lajmi kryesor:

Aksident i rëndë në Lushnje, makina bie nga ura, humbin jetën taksisti dhe 22 vjeçarja (VIDEO)


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë