FOTO/ 'Arena Kombëtare' ndez dritat

Arena Kombëtare

Vazhdojnë punimet intensive në stadiumin kombëtar për ta bërë gati para ndeshjes së madhe midis Shqipëris dhe kombëtares franceze. Pas shtrimit të fushës, sot në mbrëmje është testuar edhe ndriçimi në stadiumin “Arena Kombëtare” në kryeqytet.

Impianti i ri i futbollit në vend ka rreth 21750 ndënjëse.

r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ketë një takim Rama-Basha për të finalizuar reformën zgjedhore?

Komento

Komente

 • petrika: 21/09/2019 08:26

  ku e shpute tribunen bre? e bete dyqan zarzavatesh o te babzitur?

  Përgjigju
 • Lavdi Qemal Stafes: 20/09/2019 21:53

  Stadiumi e ka emrin se i do qejfi Dukes qe tja ndryshoje emrin. Cfaredo qe te beni ai quhet dhe do te quhet Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa"

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'Bie Kurti'/ Goxhaj: Qeveria Hoti do rrëzohet sapo të arrihet marrëveshja Kosovë-Serbi! Kraki:Trump ndryshoi politikën botërore