FOTO/ Armando Broja 'konfirmon' ftesën për në Euro 2024, sulmuesi mbërrin në Tiranë

FOTO/ Armando Broja 'konfirmon' ftesën për në Euro 2024, sulmuesi mbërrin në Tiranë

Armando Broja

Kombëtarja shqiptare e futbollit është pjesë e Grupit B të Euro 2024 që zhvillohet në Gjermani nga 14 qershori - 14 korrik. Të hënën e 27 majit në 16:00 trajneri Sylvinho do bëjë me dije edhe listën e 26 futbollistëve të grumbulluar, ndërsa duket se Armando Broja ka konfirmuar prezencën.

Sulmuesi i Chelsea, i cili mbylli huazimin te Fulham, është parë pasditen e së premtes (24 maj) në "Air Albania", aty ku luhet finalja e vogël e Superligës mes Skënderbeut dhe Vllaznisë.

"Padashur" Broja ka konfirmuar se është një nga emrat që Sylvinho do marrë me vete në Euro 2024, duke shuar çdo dilemë se minutat e pakta mund ta mbanin jashtë Kombëtares.

Armando Broja

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ana: 27/05/2024 19:28

    Suks3se armando

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Rusia akuzohet se përdor urinë si armë lufte në Ukrainë! Bllokoi shpërndarjen e ndihmave humanitare

Rusia akuzohet se përdor urinë si armë lufte në Ukrainë! Bllokoi shpërndarjen e ndihmave humanitare