FOTO/ Bashkëshortja italiane e Lorik Canës si Marigoja, qëndis flamurin kuqezi

FOTO/ Bashkëshortja italiane e Lorik Canës si Marigoja, qëndis flamurin kuqezi

Kapiteni legjendar i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka ndarë së fundmi një video të gruas së tij, Monica duke qëndisur flamurin kuq e zi. Krahas saj, Cana shkruan me shaka “Monica në versionin e Marigosë”.

Partnerja e Lorik Canës, është Monica Ercoli, akritektja italiane.

“Monika në versionin Marigoja. Monika a e di kush është Marigoja“?- e pyet Loriku parteren e tij. Lorik Cana dhe Monika kanë më shumë se 10 vite në krah të njëri tjetrit dhe janë prindër të dy fëmijëve.

1/3
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

'Taksa e sheshtë 9%', Basha: I jep fund tiranisë mbi shtresën e mesme dhe sipërmarrjen

'Taksa e sheshtë 9%', Basha: I jep fund tiranisë mbi shtresën e mesme dhe sipërmarrjen