Foto/ Cilat janë pemët më të çuditshme për Vitin e Ri

Foto/ Cilat janë pemët më të çuditshme për Vitin e Ri

Foto ilustruese

Festat e fundvitit janë festat më e bukur e vitit. Të gjithë e presin me padurim, pasi është festa më rrëzëlluese nga të gjitha, është ajo e ëmbëlsirave, e muzikës, e dritave dhe dhuratave.

Gjatë kësaj periudhe shtëpitë e secilit mbushën me dekorime dhe zbukurime si pema e Vitit të Ri.

Të gjithë jemi mësuar me pemën tradicionale të gjelbër, me zbukurime në ngjyra të ndryshme dhe një yll vezullues në majë.

Por të kesh diçka të veçantë dhe të realizuar vetë e shton më shumë kënaqësinë e festave.

Mund të bëheni kreativ në shumë mënyra që nga letrat me ngjyra e deri tek frutat.

Më poshtë do të shikoni disa pemë të realizuara me kreativitet dhe të veçanta.

1. 

 

2. 

3. 

4. 

5.

6.

7.

8. 

9. 

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë