FOTO/ Dita e Pavarësisë, Dubai ‘vishet’ kuqezi

FOTO/ Dita e Pavarësisë, Dubai ‘vishet’ kuqezi

Ndërtesa më e lartë në botë, Burj Khalifa, në Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë është ‘veshur’ me ngjyrat e flamurit kombëtar kuqezi.

Ka qenë deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-së, Behgjet Pacolli, i cili ka shpërndarë këtë pamje në rrjetin social Facebook.


Lajmi kryesor:

109-vjetori i Pavarësisë, i treti përvjetor me kremtime të kufizuara! Festimet nisën nga Vlora ku u ngrit Flamuri! Të pranishëm Rama, Meta dhe Nikolla (VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

'Le Monde' e ashpër me Kurtin: Kryeministër jofleksibil, rrezikon që të nisë konfrontim me ata që e mundësuan pavarësinë

'Le Monde' e ashpër me Kurtin: Kryeministër jofleksibil, rrezikon që të nisë konfrontim me ata që e mundësuan pavarësinë