FOTO/ Dua Lipa ‘bezdiset’ nga paparacët, i'u shmanget ndërsa fotografohet me të dashurin e ri

FOTO/ Dua Lipa ‘bezdiset’ nga paparacët, i'u shmanget ndërsa fotografohet me të dashurin e ri

Dua Lipa dhe Callum Turner

Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Callum Turner u panë duke shijuar një darkë në Los Angeles këtë javë.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është fotografuar me të dashurin e saj, sapo ka dalë nga restoranti.

Dua ishte veshur me një pallto të gjatë të bardhë, ndërsa në duar mbante një tas ushqimi.

Lajmi për romancën e tyre “shpërtheu” këtë muaj kur dyshja u panë pranë njëri-tjetrit në një festë në Beverly Hills, në promovimin e serialit më të ri “Masters Of The Air” ku aktori ka një rol kryesor.

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Kandidatura e Peto Gjikurisë, kryetarja e PD në Himarë për Report Tv: Jemi anashkaluar, s’mund të emërojnë kandidatë pa u konsultuar me ne

Kandidatura e Peto Gjikurisë, kryetarja e PD në Himarë për Report Tv: Jemi anashkaluar, s’mund të emërojnë kandidatë pa u konsultuar me ne