FOTO/ Dua Lipa fotografohet në momente intime me partnerin e ri

FOTO/ Dua Lipa fotografohet në momente intime me partnerin e ri

Dua Lipa dhe i dashuri i saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Duali Lipa dhe i dashuri i saj aktor britanik janë kapur këtë të martë (30 Janar) nga paparazi në fshatin Larchmont të Los Anxheles.

Dua dhe Callum po putheshin, përqafoheshin dhe buzëqeshnin ndërsa ishin duke bërë dhe pak pazar.

Siç mund ta shihni, në imazhet e paraqitura më poshtë ata duken si një çift super i lumtur në fazat shumë të hershme të një romance … E cila është pikërisht aty ku janë.

1/3
S.S/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

A ka pasur lobe shqiptare në Perandorinë Osmane?

A ka pasur lobe shqiptare në Perandorinë Osmane?