Foto e re/ Momenti kur trupi i pajetë i Jan Prengës futet në furgon për t'u nxjerrë jashtë 'Golden'

TIRANË- Një foto e re nga pengmarrja e Jan Prengës ka dalë në dritë që tregon momentin ku trupi i tij, tashmë i pajetë që po futet në furgonin e bardhë për ta nxjerrë jashtë konpleksit "Golden".  Dy persona, njëri prej tyre i maskuar me bluze me kapuç dhe doreza, ndryshe nga personi tjetër pasi kanë nxjerrë trupin nga "Range Rover" me të cilin e grabitën, e kanë futur në furgonin e bardhë dhe kanë transportuar jashtë kompleksit, për ta varrosur në një vend i cili nuk është zbuluar ende.

Momenti kur trupi i pajetë futet në furgonin e bardhë për t'u nxjerrë jashtë kompleksit

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  "Lufta" ndaj COVID-19/ A mendoni se duhet të bëhen më shumë testime?

Komento

Komente

 • Mili: 19/02/2020 12:40

  Po të ishte shteti dhe policia e Enver Hoxhes, për dy minuta do e kishte zbuluar autorin dhe viktimen

  Përgjigju
  • Like: 19/02/2020 19:45

   Shum e vertet po te ishte koha e xhaxhit per 24 ore do ishin vare fajtoret por duket ketu vjen shum ere e keqe me drejtesine