FOTO e re nga aksidenti në Tiranë/ Makina thyen barrierën mbrojtëse të mbikalimin, ‘kapërcen’ 2 korsitë dhe përplas makinën tjetër

 

Report Tv sjell një tjetër foto nga aksidenti i rëndë në Tiranë, ku mund të kuptohet më mirë se si ka  ndodhur aksidenti. Një makinë duket që ka rënë nga mbikalimi, ka thyer barrierën mbrojtëse të mbikalimit, ka kaluar 2 korsitë dhe është përplasur me një tjetër makinë aty pranë.

1678382867_finalprojekt.00014101.Still020.jpg


Lajmi kryesor:

Aksident në afërsi të TEG, makina me shpejtësi të madhe 'fluturon' nga mbikalimi dhe përplaset me një mjet tjetër në autostradë! 3 viktima, 4 të plagosur (PAMJET e rënda)


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Drejtuesi i Atalantës paralajmëron largimin e Berat Gjimshitit: Erdhi dhe na e tha ndershmërisht

Drejtuesi i Atalantës paralajmëron largimin e Berat Gjimshitit: Erdhi dhe na e tha ndershmërisht