FOTO/ Eltion Bodinaku, njëri prej të plagosurve! Është dhëndri i Pjerin Xhuvanit

FOTO/ Eltion Bodinaku, njëri prej të plagosurve! Është dhëndri i Pjerin Xhuvanit

1619017820_eltonbodinakupjerinxhuvani001.jpg

Eltjon Bodinaku, i plagosur dhe në gjendje të rëndë shëndetësore, është dhëndri i Pjerin Xhuvanit. Në foton e mëposhtme Xhuvani dhe Bodinaku janë në një foto familjare.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij