FOTO/ I mbushur me dëborë, “Allianz Arena” si kurrë më parë! Anulohet ndeshja e Bayern-it

FOTO/ I mbushur me dëborë, “Allianz Arena” si kurrë më parë! Anulohet ndeshja e Bayern-it

Stadiumi i Bayernit Allianz Arena

Për shkak të rreshjeve të dendura të borës që kanë pushtuar Gjermaninë, por më së shumti Mynihun, ndeshja e futbollit mes Bayernit dhe Union Berlinit nuk është zhvilluar.

Kjo sfidë ishte në program të shtunën për javën e 13 të kampionatit gjerman, por siç duket edhe nga fotot stadium Allianz Arena është mbuluar tërësisht nga dëbora. Federata gjermane në bashkpunim me klubet kanë vendosur që ndeshja të zhvillohet në një moment tjetër.  

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Rihana performon në dasmën e miliarderit indian, u pagua 9 mln dollarë

Rihana performon në dasmën e miliarderit indian, u pagua 9 mln dollarë