FOTO/ I shtrirë në tokë i gjakosur, arrestohet kreu i PSD-së në Kosovë, bashkëshorti i ish ministres Besa Shahini

FOTO/ I shtrirë në tokë i gjakosur, arrestohet kreu i PSD-së në Kosovë, bashkëshorti i ish ministres Besa Shahini

Në Prishtinë ka pasur tensione sot gjatë një proteste të disa aktivistëve të PSD-së në Kosovë në kohën kur po pritej konferenca e kryetares së Gjykatës Speciale, Trendafilova.

Pas tensioneve në protestën e paralajmëruar është arrestuar edhe kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj dhe aktivistë të tjerë të PSD-së. Siç shihet nga pamjet e publikuara, Molliqaj është gjakosur në protestën ndaj Trendafilovas.


Lajmi kryesor:

Protestë kundër konferencës së kryetares së Gjykatës Speciale! Arrestohet kreu i PSD në Kosovë, fotot teksa prangoset në tokë i gjakosur! Lihet i lirë pas disa orësh


K.T.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

I morën 28 mijë euro përmes mashtrimit një çekeje, tre të arrestuar në Cërrik

I morën 28 mijë euro përmes mashtrimit një çekeje, tre të arrestuar në Cërrik