FOTO/ Ja kush është 34-vjeçari që vdiq në llixhat e Elbasanit pasi piu birra me shokun

FOTO/ Ja kush është 34-vjeçari që vdiq në llixhat e Elbasanit pasi piu birra me shokun

1663319951_albanopashollari.jpg

Alban Pashollari është 34-vjeçari që ndërroi jetë në llixhat e Elbasanit, ku ishte bashkë me shokun e tij. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme pasi 2 shokët nga Tirana hëngrën darkë bashkë, morën birra dhe shkuan në ujërat termalë të Elbasanit. Dyshohet se shkak i vdekjes ishte arresti kardiak.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Elbasan, 34-vjeçarit i pushon zemra në llixha! Shoku që e gjeti pa ndjenja: Hymë pa leje, konsumuam 3-4 birra! Më zuri paniku kur nuk po përgjigjej


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Ditmir Bushati: Pesë mësime nga Italia

Ditmir Bushati: Pesë mësime nga Italia