FOTO/ Kush është 31-vjeçari që goditi me grusht Sali Berishën

FOTO/ Kush është 31-vjeçari që goditi me grusht Sali Berishën

 

Gert Shehu është 31-vjeçari që hyri në radhët e protestuesve dhe goditi me grusht Sali Berishën. Ai është shoqëruar nga Policia në spitalin e Traumës për të marrë trajtim mjekësor pasi u gjakos nga bodigardët dhe mbështetësit.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


Ora 13:08
FOTO/ Kush është 31-vjeçari që goditi me grusht Sali Berishën
A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Rritet varësia kronike e fëmijëve nga mediat sociale

Rritet varësia kronike e fëmijëve nga mediat sociale