Foto/ Kush është 32-vjeçari me 2 emra i cili u ekzekutua në Durrës

1611575421_viktimadurres001.jpg

Ky është 32-vjeçari me 2 emra, Edmir Bregu i njohur ndryshe si Ilir Kuçi i cili u ekzekutua mbrëmjen e djeshme në lagjen 16 në Durrës.


Lajmi kryesor:

Ekzekutimi i 32-vjeçarit me 2 emra në Durrës, pista kryesore e hetimit prishja e pazareve të drogës! Policia shoqëron 10 persona


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?×

Lajmi i fundit

John

Mblidhet sot Kuvendi, deputetët kanë kërkuar interpelancë me kryeministrin