FOTO/ Kush është ish- anëtari i bandës së Lushnjes që u gjet i ekzekutuar në Peqin

FOTO/ Kush është ish- anëtari i bandës së Lushnjes që u gjet i ekzekutuar në Peqin

1634481131_Sequence03.00103524.Still032.jpg

Ky është Alban Semaku, ish-anëtar i bandës së Lushnjes që u gjet i ekzekutuar në afërsi të Shkumbinit, në lagjen Çezmë. Report Tv ka siguruar foton e 38-vjeçarit, teksa identifikimi i tij është bërë nga familjarët në morg.


Lajmi kryesor:

Gjendet i ekzekutuar me armë zjarri në Peqin ish-anëtari i bandës së Lushnjes! 38-vjeçari me dy emra, u vra 5 muaj pas doli nga qelia! I dënuar më parë për vrasje, kanosje e trafik droge!


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Mes 28 dhe 29 nëntorit, kur Shqipëria çlirohej

Mes 28 dhe 29 nëntorit, kur Shqipëria çlirohej